| BellaAndreea a întrebat:

Stie cineva cine canta melodia de la inceputul episoadelor de la Shake it Up? Dar cine canta melodia pe care o canta Justin Star in Shake it Up?(Si numele lui Justin Star in realitate)
Thanks!

Răspuns Câştigător
| GabrielaRawr a răspuns:

Tot ce iti pot spune ca melodia de la inceputul episoadelor Shake it Up este cantata de Selena Gomez si chiar asa se numeste Shake it Up.Incat despre melodia lui Justin Star ea se numeste I'm not too young to fell this way ...http://www.youtube.com/watch?v=v7W6iRkBw7g..Despre numele lui Justin Star in realitate nici eu nu stiu. Funda pls?

1 răspuns:
| BellaAndreea explică:

Thanks! Gabriela12love!~~