| princess92 a întrebat:

Vreau si eu melodia care canta la inceputul telenovelei "paradisul blestemat" de pe acasahappy. stie cineva numele?batting eyelashes multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Alejandro Fernandez-No se me hace facil

18 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Tormenta el el parayso-Alejandro Fernandez...

Sper sa fie de ajutor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandro Fernandez- no se hace facil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar si eu vreau melodiahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe googl mariana seane-paradislu blestemat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandro fernandez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandro Fernandez-No se me hace facil olvidar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandro fernandez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandro Fernandez-No se me hace facil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura pasiuni en combio no

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns sa dea la gogle melodia de la inceput sfarsit de la telenovela paradisul blestemat oricum daca nu stii sa ma contectezi la id alyna. florentyna99 sau celalalt alyna_printesa_pysicuta_2000 eu intru cel mai mult pe id al doilea care ti-l-am zis da deci daca nu stii sa vb cu mine hai pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il stiu caut si eu acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar si eu o vreaucryingsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandro fernandez-no se me hance facil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu mai va dati msmecheri ca smecheri se *** in cur da bai martalogilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-o pe ''melodia de la paradisul blestemat''. A si a fost o placere sa te ajut pardon ma corectez sa ajut o fana a PARADISULIUI BLESTEMAT.Pa fato EST MARABIOSSA.IN spaniola inseamna esti minunata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut... daca afi cum se numeste, poate poti sa mi lasi un mes. multumesc

| aymar a răspuns:

Dai clik pe site-ul asta si downloadeaz-o:*:* http://download.vidtomp3.com/......__cil.html