| haha_5476 a întrebat:

Stie cineva daca se pot sterge intrebarile puse de mine pe acest site?

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai greu de sters, insa le poti edita.

daniela
| daniela a răspuns:

Raluca este cea in masura sa te ajute cu asa ceva. Incerca si prin editare si apoi sterge litera cu litera.

| alex2009 a răspuns:

Contacteazo pe Raluca administratora saitului si te ajuta ia o gasesti acolo unde scrie contact sus in dreapta

| sorin a răspuns:

Nu le poti sterge tu, doar administratorii.
Succes!

| anss23 a răspuns:

Dar le poti edita numai la scurt dupa ce le-ai pus ca si raspunsurile.Adica dupa cam o zi nu mai poti sa le editezi.Ca asa sa scrii in intrebare cu totul altceva si e ca si cum ai fi sters-o. E enervant ca nu poti sa le stergi tu.