| MinezoneBEN132 a întrebat:

Salut, stie cineva locuri ``bantuite`` in Suceava? Sau cel putin parasite?

Răspuns Câştigător
| Alinzaragiu a răspuns:

In Suceava nu cunosc, dar îți recomand casă bântuită din Caracal a lui Gheorghe Dincă daca tot vrei lucruri stranii

2 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

In orasul ala cat 1/2 de palma? Imposibil. Si fostul CCH este acum un mega-hipermarket.

| Ug6cycyyv a răspuns:

Salut, sunt multe locuri abandonate bântuite și blestemate în Suceava. Eu am cercetat, aceste locuri și am descoperit multe Activități Paranormale Reale, poți să vezi canalul meu Youtube dacă îți place ce vezi te poți abona sau dacă ai canal Youtube mă voi abona și eu...

https://youtube.com/channel/UCNxydqWrixNHLAD4veG7V4g