| Huntress a întrebat:

stie cineva locuri sinistre de facut poze in Suceava, Humor sau Falticeni? Cladiri vechi sau parasite, paduri, cimitire ca in filme sau alte locuri de genul? Funda la cele mai multe si faine. Multumesc happy

3 răspunsuri:
| Ωmega a răspuns:

In Suceava, mergi in Parcul Sipote.
https://ro.wikipedia.org/wiki/Parcul_%C8%98ipote-Cetate_din_Suceava
Crede-ma, poze mai sinistre ca acolo mai greu poti face intr-un parc. Distractie placutawinking

| Huntress explică (pentru Ωmega):

Multumesc, dar am facut o gramada de poze acolo, cred ca prin toate locurile posibile laughing Mai stii ceva de genul? Cladiri eventual? :3

| Ωmega a răspuns (pentru Huntress):

In zonele acelea nu prea mai stiu alte locuri pentru ca nu sunt de acolo happy In afara de zona impadurita, parcul central mai spre seara asa si eventual pe langa cetate, nu mai stiu alte locuri prin Suceava. Dar ma interesez in scurta vreme si revinwinking