| lolita24 a întrebat:

Salut, stie cineva locuri bantuite din piatra neamt?

5 răspunsuri:
| MihaiRusu88 a răspuns:

Buna. vad ca si tu esti pasionata de paranormal. Miai trimis mesaj dar eu nu pot sati trimit inapoi. daca mai vr sa vb uite id-u meu mihaiside@yahoo.com

| anita70 a răspuns:

Nu exista locuri bintuite in Piatra Neamt.

| FloreaCosmina a răspuns:

Nu exista locuri bantuite. poate doar locuri parasite care nu au locuitori dar nu au fantome pentru ca nu exista asa ceva. laughing

| Violetta_Vio_1994 a răspuns (pentru FloreaCosmina):

Stii vorba aceea."pana nu vezi, nu crezi!" laughing) daca inca nu ai vazut asta nu inseamna ca nu e adevarat...toate chestiile astea cu paranormalul au o baza, au un adevar, nu sunt chiar inventatehappy.Eu am vazut si auzit ceva si deci cred!