| chybrytel a întrebat:

Stie cineva sa creeze o pagina cum este "share.php" de la facebook?
Vreau sa fac un site de socializare romanesc si as vrea sa adaug functia aceasta.As vrea ceva ca atunci cand un utilizator adauga un website in acea pagina sa ii apara pe pagina lui de profil si in paginile prietenilor lui. Sper ca ati inteles ce vreau sa spun!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Twitter a răspuns:

TPU.ro este cel mai bun site de socializare Romanesc, tu daca nici un script mic nu stii sa faci, cum sa faci o intreaga retea de socializare. :))

www.php.net
www.w3schools.com
www.google.ro/? cu=php

| CatalinInside a răspuns:

Sa inteleg ca ai cel putin 5000 euro pentru investitii?! altfel te apuci degeaba.