| Altcineva725 a întrebat:

Stiu ca sa mai pus intrebarea asta sau cel putin sa dezbatut tema aceasta dar chiar am nevoie de ajutor,incerc de cateva saptamani sa imi fac un server de samp pentru distractia mea dar si pentru ca am idei si vreau sa le pun pe server,mi-am facut ip static dar degeaba imi apare "Retrieving Info" la orice ip pun static dinamic le-am incercat pe toate, daca ati putea sa ma ajutati cu un raspuns sau un id de messenger.

2 răspunsuri:
| Andrei_Stefanescu_1996 a răspuns:

Intra pe net si ia-ti din nau sampul si apoi mai fa un server si baga-ti prietenii

| Altcineva725 explică:

Am incercat asa Andrei, adica GM-u e luat de pe net si modificat de mine si toate setarile etc, in afara de GM totul e pus la versiunea cea mai noua 0.3x...de pe sa-mp...altceva ce pot sa fac sa nu imi mai apara "Retrieving Info" si sa poata sa intre si alti jucatori binenteles

Ar mai fi o modalitate sa bag bani in host sau sa deschid o retea de hamachi dar nu imi surade ideeasad