| CosminIonut27 a întrebat:

Salut sunt jucator de san andreas multi player [ sa:mp] si am un server [rxs] si vreau sa modific /credits si /donate si nu stiu cum.Ma puteti ajuta? Dau fundita.Multumesc!

2 răspunsuri:
| vlad24tm a răspuns:

Salutwinking
Nu nu stiu sincer sa spun dar si eu joc sa-mp daca vrei un server popuat iti sugerez egaming
scrie egaming pe google si gasesti u ipulwinking

| CosminIonut27 explică:

Nu vreau server populat, am si eu server RXS [ Romania X-treme Stunt] ip: 85. 122. 141. 137:7777, dar vreau sa schimb creditele [/credits] si donate [/donate] si nu stiu cum.Cine stie si imi zice dau Fundita. Multumesc.