| ck0d3m0n a întrebat:

Am luat jocul FreeRunning penrtu PC, mi-am ales un jucator, am jucat cateva nivele cu el, iar acum vreau sa mi-l schimb cu alt jucator, dar sa imi ramana toate nivelele care le am castigat eu.Imi putei spune cum sa mi-l schimb?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti face asta.
O zi buna! happy

| DeyvDavid a răspuns:

Unistaleaza jocul si apoi il instalezi din nou si incepi de la inceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| alex8878 a răspuns:

Am si eu o problema la free runing l-am terminat dar acum vr sa ma joc multiplayer da nu pot nu stiu ce sa fac?