| Suarez97 a întrebat:

Am nevoie de o programa pentru a inregistra video pe PC...adica o programa pentru a inregistra meciuri,filme, emisiuni video...Va rog!

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca te referi la un program cu care poti descarca video-uri de pe internet atunci ai nevoie de : Real Downloader!
Bafta!

| ralucutzica a răspuns:

Uite aici cateva programe:
Hypercam2 sau Hypercam3, Fraps, Bandicam.

| Suarez97 explică:

Am nevoie de un program pentru a inregistra video pentru PC, nu pentru a downloada

| Suarez97 explică:

Fraps e un program perfect, e ceea ce-mi trebuie, doar ca foarte mult loc ocupa dupa inregistrare... poate mai stiti si altele?