| TheTiger a întrebat:

Am o intrebare: Cand se merge cu plugusorul? Dimineata sau seara? Dar sorcova?

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

Salutlove struck

Cu plugusorul se merge in seara aceasta(31), iar cu sorcova se merge maine, in 1:X

pupici:*

6 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna
In seara asta se merge cu Plugusorul(31 Decembrie 2010)
Cu Sorcova se merge dupa revelion (1 ianuarie 2011)
Pa, pa :X

| Ancutsa a răspuns:

Buna!
Cu plugusorul se merge in seara asta pe data de 31. 12. 2010
Iar cu sorcova se merge maine dimineata pe data de 01. 01. 2011

Sarbatori fericite in continuare! :*

| ruxi a răspuns:

Baietii mai mici de ani merg dimineata iar aia mai mari:Xlaughing merg seara

| yomi666_2736 a răspuns:

Cu plugusorul se merge in seara asta si cu sorcova maine dimineata pana la 12:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seara cu plugujorul