| ALIN15MW a întrebat:

Am o problema.Am luat Gta san andreas iso. L-am instalat si imi spune asa Emulator Detected! Please deactivate virtual Drive and simulation software! Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

Când apare eroarea asta înseamnă că trebuie să încerci alt soft de montat imaginea. (dacă foloseşti daemon tools şi nu merge cu el, schimbă-l…încearcă altceva…power iso, sau orice altceva cu care o să meargă) Bafta!

| ChickMagnet a răspuns:

Pai " Please deactivate virtual drive and simulation software! ". Daca ai Daemoon Tools te duci la Virtual Devices, selectezi drive-ul unde ai incarcat iso-ul, dai unmount image si inchizi Daemoon Tools.

Întrebări recente