| Twddy a întrebat:

Am o problema foarte mare! Ieri am observat la jocul GTA San Andreas ca nu mi se aude motoru la masina, moto + clancosnu am crezut ca este de la joc am intrat in optiuni tot ce trebuia sa fie full, bine, iar sonoru era dat bine iar cand am intrat in Kane And Lynch Dead Men nu mi se auzea gloantele! Si la unele jocuri nu mi se aude unele sonoruri De la jocuri nu este sunt sigur! Credeam ca o sa isi revina dar nu... Va rog ajutati-ma ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| YuriBoyka a răspuns:

Putea fii de la sounds de prin jocuri sau daca nu placa de sunet...

Întrebări recente