| sautean14 a întrebat:

Buna TPU azi mi-am luat revista level cu jocul kane & lynch dead men l-am instalat tot windows live tot si cand intru in joc imi zice error d3dx9_32.dll
FUNTITZA ajutor!

Răspuns Câştigător
| Valentyn22 a răspuns:

Incearca sa schimbi compatibilitatea >>>click dreapta pe iconita>>> proprietati>>compatibilitate>> incearca pe xp daca nu merge incearcale pe celelalte. Daca nu merge instaleaza asta :) http://download.microsoft.com/......241.00.msi

3 răspunsuri:
| Valentyn22 a răspuns:

Incearca sa-i dai un restart, daca inca iti mai da eroare instaleaza o verziune mai noua la Directx sau fai upgrade si daca iar nu merge dezinstaleazal si instaleaza-l la loc bafta.

| sautean14 explică (pentru Valentyn22):

Mersi pentru tot dar... cand intru in joc imi iasa mi se face negru ca si cum ar intra si dupa imi iasa si imi spune kane & lynch has stopped ce sa fac imi tau si vot numa sa imi mearga jocul

| sautean14 explică (pentru Valentyn22):

MULTUMESC!
AM STAT 2 ORE LA EL SI TU LAI REZOLVAT IN 2 MINUTE!

| Valentyn22 a răspuns (pentru sautean14):

Incearca sa schimbi compatibilitatea >>>click dreapta pe iconita>>> proprietati>>compatibilitate>> incearca pe xp daca nu merge incearcale pe celelalte. Daca nu merge instaleaza asta :) http://download.microsoft.com/......241.00.msi