| ronnan a întrebat:

Am primit niste oferte pentru doua clearomizere pentru tigara electronica CE5 sailebao unul fiind cu silica si unul fara silica tot aceeasi firma si nu stiu care este mai bun cel cu silica sau cel fara silica? Si inca o oferta pentru clearomizer CE6. daca imi puteti spune care este mai bun. As prefera sa ma ajutati cu cate un raspuns pentru fiecare clearomizer. Am tigare electronica DCT CIG de cateva zile si nu prea stiu asa de bine. Daca ma puteti sfatuii care este mai bun sau daca aveti altceva mai bun sa imi sugerati. Va rog

1 răspuns:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Bani aruncati.
Am folosit o tigara electronica o saptamana si dupa aceea am aruncat-o.
Gust nasol otravuri mai multe.
M-am lasat la scurt timp dupa aceea.