| LawlietRyuzaki a întrebat:

Salut, TPU.Am si eu o intrebare...Cand cine-va imi trimite cerere de prietenie pe FaceBook si eu o confirm scrie "Sorry, we're having trouble adding this person as your friend because of an internal error. We're looking at this problem and it should be fixed soon. Please try accepting this request later."
Adica ca trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Innocentgirllove a răspuns:

Ei iti spun ca isi cer scuze dar au anumite probleme si nu pot sa-l accepte pe prietenul tau. Te roaga sa ii dai accept mai tarziu.Incearca sa il accepti de pe alt calculator.

2 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Trebuie sa incerci sa o accepti mai tarziu pentru ca este o eroare si incearca sa o repare cat de curand.

| bloodandpride a răspuns:

Se traduce asa:Ne pare rau, aem probleme la adaugarea acestei persoane ca prieten al tau din cauza unei erori interne.Suntem atenti la aceasta problema si ar trebui rezolvata in curand.Incearca te rog acceptand aceasta cerere. Dai si o funda ceva?