| Insexual a întrebat:

Am si eu o intrebare thinking De ce nu mai merge sa fac credite prin email? Adica, am un cont nou de imvu, si incerc sa trimit invitatie prin email, si cand sa dau yes, nu merge. thinking Nu stiu ce sa fac. Cine stie de ce nu merg sa imi spuna puppy dog eyes Dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Mary24 a răspuns:

Pai,daca faci de cateva ori credite cu conturile, adica prin email e posibil sa nu-ti mai mearga. Mai multi fac acum credite cu meetme. Si nu, daca nu-ti mai merg nu mai poti face big grin. Sau incearca cu un alt browser poate iti mergethinking