| Vali0n a întrebat:

Salut Tpu...Am si eu o intrebare pentru cei care asculta radio. ce radio ascultati cel mai des... funda

Răspuns Câştigător
| Konan13 a răspuns:

RadioZu,KissFm,EuropaFm si Radio21

17 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Eu ascult cel mai des Radio 21, Radio Zu, Pro Fm, Europa Fm si Kiss Fm.

| zurick a răspuns:

Kiss Fm si Europa Fm

| Crucified a răspuns:

Nu mai ascult radio. Pe ProFm si KissFm sunt numai "melodii" comerciale. Si mai sunt si alte posturi de radio cu melodii comerciale. Mi-e scarba de ele.
Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un radio bulgaresc, pentru ca sunt satul de mizeriile romanesti.

| Zatharra a răspuns:

Radio21.

| Florincrap a răspuns:

Europa FM si Radio ZU.

| Lionsgate a răspuns:

Profm

| Cristian0884df11 a răspuns:

Magic FM, si Focus FM

| alexanonimu a răspuns:

Vibe fm cam atat pentru ca pe celelalte posturi m.am saturat de minim 2 sau cai verzi pe pereti etc...

| Cr1zzu a răspuns:

Radio Zuu cel mai tare the best

| Vali0n explică:

Ma da profm la nimeni nu-i place

| Vali0n explică:

Lucky iti dau funda la alta intrebare de-a mea ca acum am dat la altcineva daca raspunzi bine iti dau

| Cristyan99 a răspuns:

Radio Tekila, Radio Zu, Kiss FM

| Alecs2014 a răspuns:

Radio Zu si Kiss Fm happy.

| IovanIulian a răspuns:

Kiss fm si Pro fm...au cele mai noi piesehappy

| masaintrebari a răspuns:

Eu ascult RADIO CUIBUL LUPILOR ALBI cel mai greu de ascultat http://radiocuibul.ucoz.site/

| LuckyVictorious a răspuns:

Eu ascult kiss fm cel mai des, dar imi place si magic fm. De fapt imi plac toate happy Funda?