| EuDarii a întrebat:

Am si eu o problema:am telefon LG T310 si de la un timp nu mai merge sa schimb fundalul dau la setare ca imagine fundal si imi zice memorie plina! memorie plina la ce? si ce pot face? oricum memoria telefonului nu e plina are loc destul! fundahappy

5 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Problema ii cum am mai zis la alti vreo 10 oameni ii un harci tu de telefon

| xDandreutzaxD a răspuns:

Pune tot ce ai pe tel in cardul de memorie si incearca din nou...tot de pe telefon sa fie pus in cardul de memorie(doar ce poti pune ca imaginile sau sunetele de la ei nu se pot muta)succes

| paulanghe3 a răspuns:

Pai daca ai card de memorie trebuie sa pui tot ce ai in telefon pe card si apoi merge eu asa am facut

| adamika99 a răspuns:

Si eu am avut problema asta cu un LG T-300, iar paulanghe3 are dreptate.

| CheeszBurger a răspuns:

La LGT310 nu iti poti pune poza pe fundal si scrie "memorie plina" pentru ca poza este prea mare, nu este vorba de memoria telefonului happy