| Sn0wY a întrebat:

As dori sa invat sa lucrez in photoshop. Daca imi puteti da cateva tutoriale. happy

Funda!

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Scrie pe google photoshop tutorials/tutoriale la fel si pe youtube sau work photoshop, photoshop lessons, photoshop online lessons/courses.Bafta! happy

| Menker a răspuns:

Cauta pe youtube.com tutoriale pentru photoshop, și vei găsi tot ce îți trebuie și în care domeniu vreai(color correction, sketch, etc.)

| ksuper31 a răspuns:

Depinde ce photoshop ai. Uite aici cateva tutoriale pentru photoshop cs5, asta il am eu.
http://www.youtube.com/channel/SWVJIqoMBd3OQ
Sper sa te ajute!

| eugenl a răspuns:

Uita-te si creativemonkeyz.com. De acolo poti sa incepi. Sunt in limba romana

| AndreiGabi a răspuns:

Mai pune o intrebare : "cum caut pe google?" si o sa inveti sa rezolvi multe din problemele tale.