| ♥•ßyencuţa•♥ a întrebat:

As dori sa-mi dati o lista a codourilor ce le primesti atunci cand treci la urmatorul nivel pe barn buddy. De exemplu cand treci la nivelul 2 sau 3 primesc o floare( parca... nu-mi mai amintesc:thinking) Puteti incepe lista de la nivelul 10 si cam pana la nivelul...nu conteaza, dar macar zece nivele. Cu cat mai multe, cu atat mai bine!
Multumesc anticipat! funda!

Răspuns Câştigător
| Goldilocks a răspuns:

110: 2 special carnation seeds
111: 3 coconut seeds and 2 lily seeds
112: 2 bags of super fertilizer and 2 peach seeds
113: 1 bag of medium fertilizer and 3 bags of strong fertilizer
114: 3 peach seeds and 2 daffodil seeds
115: 2 bags of super fertilizer
116: 2 daffodil seeds and 2 coconut seeds
117: 2 iris seeds, 2 Orange seeds and 2 strawberry seeds
118: 2 rose seeds and 3 banana seeds
119: 2 red pepper seeds and 2 coconut seeds
120: 2 grape seeds and 2 bag of medium fertilizer

Am vazut ca ai zis de la nivelul 10. dar nu mai stiu ce primeam atunci. Special seeds primesti de la nivelul 100 in sus, parca. Stiu ce primesti de la nivelul 110 pana la nivelul 160. dar nu cred ca te ajuta cu ceva.

1 răspuns:
| Goldilocks a răspuns:

11: 2 daisy seeds and 2 bags of weak fertilizer
16: 2 pumpkin seeds and pumpkins
25: 2 banana seeds
35: 2 cyclamen seeds and the ability to plant cyclamens
46 : 2 daffodil seeds and the ability to plant daffodils
­66: 2 grape seeds, 2 peach seeds and 2 banana seeds