| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa-mi deschid un pagina de facebook, care sa aiba in timp succes.cu ce fel de pagina as avea succes (amuzanta,etc)? Inafara de asta, de unde pot face rost de continut pentru pagina

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună,
Poți face amuzanta, poți face cu statusuri, citate și lucruri pentru fete, le poți combina. Depinde la ce crezi că te pricepi mai bine. Dacă te referi la poze te poți uita pe weheartit.com sau picship.com
Sper că te am ajutat și succes cu paginahappy

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu alte cuvinte, vreau să fac ceva şi nu ştiu ce.

Un anumit proiect nu presupune că ar trebui să ai idei înainte?

| Roxxxxi a răspuns:

Buna. In primul rand numele paginii sa fie deosebit. In al doilea rand pozele sa nu le gasesti la fiecare pagina de care dai [stii la ce ma refer].Iti inviti prieteni cat mai multi. Postezi cat mai multe pe pagina sa aiba cat mai multe vizualizari.Si asa vin si like-urile.Succes :*