| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Care este cea mai simpla metoda pentru a invata emoticons de pe messenger. Vreau sa le stiu face foarte rapidwinking...

Răspuns Câştigător
| Zulffy a răspuns:

Te uiti cum se scriu fiecare, apoi le incerci singur pe fiecare. Eventual le poti scrie pe o foaie si apoi sa te antrenezi. (De exemplu iti poti da add tie insuti si deschizi o fereastra de chat "cu tine"... apoi incerci sa le scrii repede de pe foaie pe tastatura... asa ai putea sa le si retii)

1 răspuns:
| MeoKidu a răspuns:

Salut!
Păi... probabil ar merge dacă ai face câte 3-4 şi le-ai repeta de câteva ori, până le vei şti.
Bine, acum sunt şi unele mai complicate dar...
Baftă!