| Emmett a întrebat:

Care este cel mai tare joc cu impuscaturi? Prin cel mai tare joc spun: grafica buna, sa nu fie faze in care trebuie sa te uiti pe youtube pentru ca nu stii unde sa te duci si sa fie ca Call of duty: Ghost, Halo:Reach, Halo 4. happy(un fel de combinatie)
Dar cel mai tare serial de pe Disney Channel?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Bioshock Infinite, iar despre a doua intrebare nu stiu ca nu ma uit la acel post de televiziune, tot ce stiu este ca difuzeaza desene animate (cred).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Counter Strike, evident happy

| HεεЌεЯε a răspuns:

1.Jocul:Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier.
2.Serialul:Eu urmaresc si imi place : Austin&Aly, Bobocii Isteti si WolfBlood. happy

| moko a răspuns:

Battlefield

| Laryon_Clau_Stefan_1990 a răspuns:

Cel mai tare serial de pe disney channel este ..Bobocii isteti".

| Bubulescu a răspuns:

Killing Floor( e cu Zombie), pe Disney nu stiu ca nu ma uit

| andreypop900 a răspuns:

Counter Strike 1.6 poti juca si online fara botzi

| Alexsmyle a răspuns:

Jocul cel mai tare mi se pare Far Cry 3! Il joaca tatal meu, dar faza naspa este ca trebuie sa-l cumperi!

| smecherMafiot a răspuns:

HALO 4 GTA 5, 4 laughing)))