| hartdan2010 a întrebat:

Salut, TPU ce metin stiti gen metin2ro sa faci bani greu sa cresti greu si sa nu ai mantii. Ca eu ma chinui sa descarc metin2 ro dar imi zice intr-una eror python 27 dll care ma ajuta sau ajutati-ma cum sa descarc mt2ro fara eroatea aia plss. Dau Funda tongue happy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti cont pe forum pe Ro si intreaba acolo care e problema. Eu nu am avut probleme in descarcare, dar mi se pare ca am mai intalnit si eu eroarea asta cu dll pe undeva, dar nu sunt sigur.

1 răspuns:
| xCrAzYx a răspuns:

Metin2us : http://metin2.z8games.com/ este la fel ca ro..bafta