| Th3Unknown a întrebat:

Cine dintre voi ma poate ajuta si pe mine cu un intro scurt, cu efecte, pentru noul meu canal de Youtube? Va voi specifica numele la sfarsitul fiecarui videoclip si in descriere. Va rog pe voi pentru ca eu nu stiu sa utilizez programe de genul, si mi-ati fi de mare ajutor. Multumesc frumos!happy

Răspuns Câştigător
| GentleBorn a răspuns:

Uite site-ul pe care mi-am facut si eu intro-ul! Este foarte simplu de utilizat, nu-ti face griji ---> http://www.flixpress.com/
Iti faci cont si apoi iti alegi felul de intro pe care il vrei!;)
Funda te rog...Bafta!

2 răspunsuri:
| Th3Unknown explică:

Dar sunt doar pe bani aici?

| Th3Unknown explică:

Aaa gata am gasit. mersi mult.