| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Cum pot face ca atunci cand apas pe un buton de la tastatura de pe care poti sa scrii doua lucruri sa apara ce vreau eu? De exemplu cand apas pe butonul de sub ESC imi apare ` prima data si eu vreau sa imi apara ~ cand apas prima data fara sa mai apas si pe Shift.Cum pot face acest lucru imi trebuie la un joc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate fara Shift, ceea ce a spus respondentul anterior este valabil doar pentru scrierea cu litere mari, respectiv este valabil pentru tastele cu un singur semn(litera). Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activeaza Caps Lock ( da click pe el si ti se va aprinde un buton undeva pe tastatura ) si tot ce apesi apare ca si cum ai fi dat cu Shift.