| cristi_7795 a întrebat:

Cum pot sa schimb numele la o pagina de pe facebook?

6 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Intri pe profilul tău. Lângă "home" ai o piramidă. Da-i click pe ea şi mergi pe Account settings. Pe pagina care se deschide, în drept cu numele tău, apeşi pe "edit". Îţi editezi numele, salvezi şi eşti gata.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

De la Account settings - username - edit
Mentionez ca poti doar 1 singura data sa modifici numele.

| IssabellaLoLa a răspuns:

Satarile contului>informatii de baza>schimbi numele>salveaza

| Symonela a răspuns:

Intra la setarile contului si are sa iti de-a acolo pasi necesari.

| DarkEyesR a răspuns:

Este foarte simplu : dai la Editeaza pagina, apoi roluri administratori si vezi cà langa scrie "Informatii de baza" dai acolo si pui ce nume vrei! funda'

| Tanase_Dianna_1994 a răspuns:

Intrii la setarile contului, apoi il schimbihappy