| Flaviia16 a întrebat:

Am o pagina pe facebook. De unde ii schimb numele?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, pai big grin :
1. deschizi pagina ta de facebook
2.vei vedea ca in dreapta sus sunt mai multe optiuni :
''Editează pagina, Creşte audienţa, Ajutor, Ascunde''
3. Apasa pe Editeaza Pagina
4.Iti vor aparea mai multe optiuni si apesi pe ''Actualizeaza Informatiile''
5. Iti va aparea o pagina
cu titlul paginii tale facebook in care poti modifica informatiile de baza ale ei dintre care si ''Denumirea''. Dupa ce scrii noul titlu apesi ''Salveaza'' si gata happy. Sper c te-am ajutat! O seara buna!

2 răspunsuri:
| Flaviia16 explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri! pc meu e de vina si de aia nu pot schimba oh go on multumesc!

| MonsterbabyPika a răspuns:

Buna! Trebuie sa faci asa:Te duci sus pe pagina la panoul de administrare apoi dai pe editeaza pagina si alegi actualizeaza informatile si iti apar niste chenare si completezi acolo la nume cu numele dorit si dai pe salveaza modificarile! Sper ca te-am ajutat happy Funda?