| Gamerxd1997 a întrebat:

Dati-mi va rog un wallpaper pentru desktop la windows 8.1. Funda garantat celui mai bun wallpaper!

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Pe site-ul Microsoft sunt niste seturi minunate de wallpapere. Teme, asa cum le zic ei. Wallpaperele se schimba la un interval de timp setat de tine. Poti descarca de aici teme: http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/themes
Daca nu iti plac toate wallpaperele poti deschide tema cu 7-zip si sa extragi de acolo doar pe cele care iti plac.
Ca sa instalezi aceste teme, tot ce trebuie sa faci este sa dai dublu click pe ele. Inainte de asta, te-as sfatui sa le muti din locatia in care ai salvat respectiva tema, in folderul "Resources", in "Themes", din partitia unde ai instalat windows-ul.

| CaLyStuu a răspuns:

Cu masini sau cu ce vrei? Daca cu masini, vorbim pe skype, oprea.razvan13