| MoarteaDisco a întrebat:

Dau funda pentru rasp corect dar vreau rasp adevarat!
Oare am facut corect ce am facut nu am furat am facut un videoclip care le cer oamenilor sa nu mai reuploadeze episoade. Deoarece acei oameni chiar ua muncit uitati http://www.youtube.com/watch?v=GcviCMEAFqY.
Oare e bine?

2 răspunsuri:
| daniela36783 a răspuns:

Eu cred ca ai facut foarte bine

| xBlueEyesZ a răspuns:

Eu cred totusi ca ai facut bine, pentru ca sunt multi oameni[fooooarteeee multi]care i-au episoadele de la "creativemonkeyz"si le reuploadeaza pe youtube.Si din aceasta cauza, creativemonkeyz au plecat de pe youtube.Ce ai facut tu, a fost sa-i ajuti pe cei de la creative monkeyz[sa-i sprijizi]!