| Stelistull a întrebat:

De un timp tot aud de filmu asta povestea asta,, Blu de mere" happy Stiu ca e ciudat da e un film ceva. Unde as putea gasi sa il vizionez si eu? Funda+vot :X

Răspuns Câştigător
| AndreiGrigore a răspuns:

Adica bloody marry(citeste blaudimeri).Nu exista un film.E doar o poveste de groaza.Bloody marry este un spirit malefic care traieste in oglinzi si ii injunghie atunci cand se uita in oglinda pe cei pe care o convoaca(doar superstitii)-dar sa nu cauti prea mult pe net ca dupa o sa iti fie frica de oglinzi(asa am patit eu)