| FaraNume_1062 a întrebat:

I-mi ziceti va rog coduri de webkinz nefolosite va rog. la adresa de e-mail:ardelean_patrick99@yahoo.com

Daca imi ziceti ce ii aia funda va dau.

Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

Tu nu esti normal?laughingO funda o poti castiga cinstit printtr-un raspuns la o intrebare de pe TPU, si acel raspuns pe care il dai trebuie gandit nu cumparat! Funditele nu se cumpara si nici nu se scot la licitatie un cod de la un animal webkinz costa 45 de lei, cel putin asa am dat eu.Iti garantez nimeni nu ti l-ar da cand ar putea el sa-l bage si sa se joace pe el, doar pentru o funda!laughing
Esti penibil mai copile!

2 răspunsuri:
| FaraNume_1062 explică:

Scuzati-ma nu am stiut.
De aia am pus intrebare asta ca si altii au mai pus-o dar nu m-am gandit asa.
Scuze

| Stefania3001 a răspuns:

Funda e ceva pe care membrii TPU il primesc de la alti membri in functie de raspunsurile primite.Imi dai funda?laughing