| The4Ever a întrebat:

Imi poate spune cineva cum pot face un canal de youtube sa fie mai cunoscut. Stiu ca multi imi vor spune ca nu ai cum sa devii popular peste noapte, dar cred ca ar trebui sa faci reclama la el. Explicati-mi voi deoarece sunt la inceput.
PS.: canalul meu este despre tutoriale.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Seepty a răspuns:

Pai fa si tu niste tutoriale despre ceva mai cunoscut si ce cauta lumea pe net, dar nu conteaza numai despre ce faci tutorialele mai conteaza si cum le faci adica calitatea tutorialului si despre ce zici in el sa fie cat mai clar vizitatorilor.