| anaaa193 a întrebat:

Salut TPU? imi spuneti si mie ce alte sucuri acidulate de mere rosii gasesc pe piata? Eu stiu ca este Mirinda de mere rosii, dar nu l-am incercat. stiti cum este?

2 răspunsuri:
| MirunaC a răspuns:

Este bun Mirinda si din pacate este singurul suc de mere rosii acidulat de pe piata.In rest exista doar suc natural de mere, 100% insa fara acid.Iti recomand sa incerci Mirinda:Xare un gust foarte fresh

| anaaa193 explică (pentru MirunaC):

Mersi, l-am incercat! E super buna Mirinda asta de mere rosii! happy