| xpbauuxx a întrebat:

In timp ce navigam pe internet am vazut ceva ce mi s-a parut interesant : un curs numit,, Vorbeste Cursiv Engleza in 21 Zile ". Din ce am citit mi se pare un lucru adevarat dar am niste intrebari pentru cei care stiu mai multe : tot ce ai nevoie pentru a invata se afla intr-un singur pachet sau trebuie sa cumpar mai multe? acele CD-uri contin si videouri sau sunt doar de ascultat? voi credeti ca aceasta metoda ar functiona? daca stiti mai multe lucruri dati-mi raspuns va rog. @@@@FUNDA@@

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Stai linistit/ã. e o teapa gandita foarte bine. dar nu ai nicio sansa sa inveti mai nimic

| eugenl a răspuns:

Se poate sa fie teapa. Iti recomand sa intri pe site-ul intuitext si sa-ti alegi de acolo un curs cu lectii pentru limba engleza si sa incepi sa inveti
Eu mi-am comandat un curs de dactilografiere si mi-a venit acasa si e bun

| Expertul a răspuns:

Este o escrocherie ca sa castigi bani pe internet si multi cad plasa acestei reclame.Am vazut si eu reclama asta si "doar" pentru 50 lei poti vorbi engleza cursiv...este o minciuna ca sa-ti fure banii, tu comanzi iti vine coletul platesti 50 lei dari mai platesti 20 lei si pentru transport si nu stii ce poate sa-ti vina in pachet.

| Sobolan123 a răspuns:

Cum au spus si ceilalti. MINCIUNI! Am comandat si eu odata si in loc de SPEAK ENGLISH PACK mi-au venit 3 cartofi at wits' end... Jeguri de oameni. Te sfatuiesc sa cumperi din librarii LIMBA ENGLEZA FARA PROFESOR. Ajuta foarte mult happy si iti da si cd-uri

| 01anonymous a răspuns:

Un mare fake