| TommyAndrei78 a întrebat:

M-am apucat de photoshop si nu gasesc si eu stockuri unde pot crea avatare, semnaturi etc. pentru forumuri de cs, imi puteti da un site?

1 răspuns:
| sEusebiu a răspuns:

Sau mai usor du-te la un site de cs dai ctrl+u si ia de acolo scriptu pune-l in notepad dai save ass dai pe all files apoi pune extensia sa zicem x.html dai save apoi da click dreapta open with si scoate linkurile din script si alte chesti nume copy right by cineva...
Si asa ii faci si site-ul