| vladlove123 a întrebat:

ma plictisesc foarte rau si a-si vrea sa imi fac prieteni noi deoarece m-am mutat in alta parte ( tot in acelasi oras) dar aici este un mic cartier de vile dar nu este niciun copil de varsta mea. sunt mult mai mici ca mine. eu am 13 ani. A-si vrea sa vorbim la telefon, prin mesaje sau pe messenger. Vreau sa imi fac prieteni noi..Astept idurile voastre ori la raspuns la intrebare ori imi trimite-ti idul printr-un mesaj privat.

6 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Da o tura prin imprejurimi poate mai apare cineva, uitete pe retelele de socializare, la scoala sau activitatile care-ti plac

| Chainsaw a răspuns:

In ce oras stai si in ce cartier?

| Matt221041 a răspuns:

Too_dead_to_die1996 sunt din Pitesti... poate mai vorbimtongue