| avilla55 a întrebat:

mai stiti pistoalele alea cu capse din copilarie? De apasai pe tragaci si iesea fum.Intrebarea este:mai exista? Daca da, se pot cumpara din supermarketuri? si la ce pret?

3 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Da, se găsesc. Eu l-am luat dintr-o piaţă. Depinde, mai mic e 3 lei, mai mare era 5 lei.
Sănătate!

| mihaigrecu345 a răspuns:

Generatia cu cheia de gat, inca se mai gasesc, nu in market ci la tarabe sau magazine mai mici pe unde nu a trecut OPC-ul laughing) ca pret nu sar de 10 lei, eu am vazut dar unde... nu mai stiu sa-ti spun...

| Pif420 a răspuns:

Magazin mixt/ standurile de jucarii din en-gros.