| paukrin1 a întrebat:

spune cineva cum pot sa o conving pe mama mea sa ma duca la mol cand primeste bonurile. dau Funda

Răspuns Câştigător
| SWΔG a răspuns:

Ii spui ca iti trebuie urgent haine, ca nu intelegi de ce nu ai si tu haine la moda ca restul lumii, ca trebuie sa fi la moda, ca etc.Trebuie sa te rooogi de ea toata ziua, si ea o sa oboseasca de atatea ori cat ai intrebat-o si o sa raspunda in sfarsit,, Biine te duc nu mai termin-o odata,,.Mie imi reuseste de fiecare datawinking!

1 răspuns:
| Pearl01 a răspuns:

laughing funny intrebarea...
Mda, daca maica-ta nu a vazut mall-ul, asta e un motiv ca sa-l "viziteze", o poti invita la o cafea in mall, sa mergeti la un film, spune-i ca te-ai plictisit si vrei sa te plimbi cu ea si asa ajungeti la mall, puteti manca, face shopping, puteti platii factura la telefon etc...sunt multe motive/lucruri cu care o poti convinge sa te duca la mall, trebuie doar sa stii cum sa o convingi.