| sonicunleashed a întrebat:

Stie cineva cam cat de puternic calculator ai nevoie pentru a te juca cu emulatorul Dolphin? Stiu ca nu sunt cerinte exacte si difera la multe jocuri, dar aproximativ ce cerinte de sistem ar avea nevoie sa mearga perfect? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iulvas a răspuns:

Eu zic sa ai rami de 2 Gb placa video de 1 GB procesor dual core 3000+un hard sata raid de 320 gb monitor de 22 inchi si zici ca esti tu in acel joc dar conteaza si firma pieselorwinking