| Nexxo a întrebat:

Stie cineva un convertor de filme care sa le faca in format mp4 de telefon si sa le converteasca rapid? Eu pana acum am avut xilisoft ultimate video converter dar e obosit rau de tot si as dori unul mai rapid ca asta al meu converteste un film de o ora in 3 ore jumate... dau fundita celui mai rapid convertorbig grin

4 răspunsuri:
| Nexxo explică:

Nu stiu de ce (probabil este vina PC-ului meu) dar si acest convertor imi merge la fel de greu

| didutu_6969 a răspuns:

Buna nexxo un convertor foarte bun (pe care il folosesc si eu ) este iwisoft video convertor il poti descarca de aici:
http://www.iwisoft.com/videoconverter/
este rapid si usor de folosit sper sa fi multumit... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe site-ul asta e un convertor online nu e nevoie sa descarci nici un program:http://www.convertfiles.com/
La mine merge perfect nu am am avut nicio problema pana acum.

| Muresan_Daniel_1996 a răspuns:

Incearca format factory ii cel mai bun