| WolfgabiTfmGamer a întrebat:

Sunt un amator al filmelor de groază, însă sunt foarte fricos. După ce văd un film de groayă nu mai pot dormi noaptea deloc, deşi filmele pe care le vizionez nu sunt aşa de groază. Cum fac să nu mai fiu aşa fricos?

Răspuns Câştigător
| Danutzinho a răspuns:

Eu zic ca ar trebui, dupa ce vizionezi filmul sa te gandesti ca daca nu vedeai filmul nu te speriai si o sa poti dormi dupa.Merge te asigur

2 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Si eu sunt de parere sa nu te mai uiti la filme de groaza. Ele iti afecteaza in mod negativ psihicul.

| CrazyOfKill a răspuns:

Pai eu iti recomand sa nu mai te uiti