| Skrillex9000 a întrebat:

Va rog frumos, care aveti un cont de metin2 ro de lvl 30 pe virgo sau pegasus sa fie gol sa nu aiba niciun item, va rog mi-l imprumutati pentru cateva zile, nu schimb parola nu ii fac nimic, promit, am fishbot si imi trebuie doar cateva zile, va implor, daca doreste cineva id de mess : ionita.ionutz26. Va rog din nou!

Răspuns Câştigător
| incredibilul a răspuns:

Bai eu..am unu de 23 si de 22... de 30 n-am... dar daca vrei contul ti-l dau.

| Skrillex9000 explică (pentru incredibilul):

Caracteru de 23 si de 22 sunt pe acelasi cont?

| incredibilul a răspuns (pentru Skrillex9000):

Mda.

3 răspunsuri:
| DanXtrem a răspuns:

Eu am exact dar e de 81 si are o gramada de iteme, e sura si nu stiu daca sa am increderesad