| Cosmin99_8616 a întrebat:

Voi ati fost prinsi la graffiti(grafferi)daca da unde si cum, pe la ce ora v-ati pornit, daca a-ti luat bataie.Si va mai intreb daca stiti unde se gasesc in Iasi spray sabotaz 80 mi-a zis un prieten prin centru dar am uitat unde. Multumesc!

2 răspunsuri:
| FuLGuLeTzZ a răspuns:

Sincer sa fiu, da, am facut graffuri dar nu am fost prins si nu am luat bataielaughing. Am pornit pe la ora 23:00. Chiar daca nu sunt din Iasi poti gasi spray-uri la magazine de piese de masini. Daca vrei sa-ti exersezi talentul de graffer, downloadeaza programul Graffiti Studio 2.0. Have Fun!

| paul30 a răspuns:

Deci sprayuri poti gasi la top art in iasi...sunt in jur de 14 lei bucata si daca vrei se mai gasesc in iulius mall la u-man. funda