| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

In ce magazine din Iasi gasesc spray-uri pentru graffiti? Si cam cat costa unul?

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună! Ai putea comanda şi online, sunt suficiente site-uri.

| GHoST013 a răspuns:

Daca nu aveti magazin specializat pentru asa ceva poti incerca fie la magazinele auto, fie poti comanda online. Te sfatuiesc sa folosesti a 2-a varianta. De asemenea daca ai tovarasi care au folosit ii poti intreba pe ei de unde le-au furnizat.

| Nesemnat a răspuns:

Poti gasi "spray"-uri in magazinele cu accesori auto. Bafta, sper s-a nu faci vandalism cu ele.

| Denyyyy1234 a răspuns:

Bricostore