| Tomboygirl a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr un skateboard dar nu mă pot decide dintre skateboard-ul clasic și penny board. Menționez că nu vreau să mă plimb doar așa, vreau să învăț să fac scheme, și nu știu care e cel mai bun în privința asta.
Am înțeles că pennyboard-ul e mai ușor de manevrat dar skateboard-ul e mai rezistent.
Trebuie să țină 80 de kg...
Voi ce sfat îmi dați?

Răspuns Câştigător
| udrescuf a răspuns:

Un skateboard clasic ar fi mult mai bun decat un pennyboard ( este mai mult pentru plimbat) Cu skateboard-ul clasic poti face mult mai multe scheme.

4 răspunsuri:
| alex241 a răspuns:

Iti recomand un Penny Board, dar nu orice Penny Board
Cel din Decathlon e cel mai bun penny board
Este rezistent, iar rotiile sunt foarte rezistente si merg super mine

| psycho123 a răspuns:

Skateboardul e perfect
Ai stabilitate, te poti plimba calumea pe el si sa nu mai vorbesc de schemele pe care le poti realiza happy

| psycho123 a răspuns:

Skateboardul e perfect
Ai stabilitate, te poti plimba ca lumea pe el si sa nu mai vorbesc de schemele pe care le poti realiza happy

| andreeahello a răspuns:

Eu recomand skateboard-ul clasic