| Catalina231 a întrebat:

Anul asta (dupa sarbatori) vreau sa imi iau si eu un penny board si vreau sa invat sa ma plimb cu el.
Problema este ca vreau sa fie pana in 200, original si sa nu dau banii degeaba.
Eu m-am gandit la asta: http://sport-mag.ro/......y-22-.html (cel portocaliu)
Credeti ca e bun? Si puteti sa imi spuneti daca cele de la Decathlon (nu stiu daca am scris bine) sunt bune si originale?
Daca aveti oferte mai bune puteți sa le lasati mai jos?
Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez sa nu arunci banii pe asa ceva, o sa-ti placa la inceput, cateva saptamani, apoi te vei plictisi de el. Da, e bun, dar e o prostie.