| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. Este pe net un concurs in care poti sa iti alegi un premiu si daca primesti un numar mare de accesari pe pagina ta (pe linkul tau) poti castiga un premiu! Imi dati si mie linkul de la acel concurs, va rog?

Răspuns Câştigător
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

SPAM
http://www.fripta.ro/
pe astea le stiu

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Sunt multe concursuri de gen, majoritatea sunt teapa. Se numesc pay per click sau pe scurt ppc.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Iti zic eu ce se intampla. ai putea participa, dar cand ajungi la 3 sferturi din patratere, nu se mai incarca nimic si nu poti castiga. deci pierzi timpu. dar bafta!